IWAS Kerekesszékes Vívó Világkupa/ Wheelchair Fencing World Cup Kaposvári Zsolt Emlékverseny

IWAS Kerekesszékes Vívó Világkupa/ Wheelchair Fencing World Cup Kaposvári Zsolt Emlékverseny

Eger, Hotel Eger & Park

2017. február 17-19.

2017-ben ismét Eger városa ad otthont a Kerekesszékes Vívó Világkupa hazai állomásának. A Magyar Paralimpiai Bizottság szervezésében február 16-20. között, a Hotel Eger & Parkban mérkőznek meg egymással a világ minden tájáról érkező élsportoló vívók. Számos nemzet, közöttük a Magyar Paralimpiai Csapat tagjai is versenybe indulnak a győzelemért. A torna a 2016-ban tragikus hirtelenséggel elhunyt, a vívó sportban elismert versenybírónak, Kaposvári Zsoltnak állít emléket.

Eredmények: 

2016. február 17. péntek férfi tőr (men foil) A kategória: 

   Name   First name   Country 
 1   OSVÁTH   Richárd    HUN  
 2   LAMBERTINI   Emanuele    ITA  
 3   DEMCHUK   Andrii    UKR  
 3   FEDYAEV   Roman    RUS  
 5   GILLIVER   Piers    GBR  
 6   TOKATLIAN   Damien    FRA  
 7   YUSUPOV   Artur    RUS  
 8   LEMOINE   Ludovic    FRA  
 9   NALEWAJEK   Michał    POL  
 10   DEI ROSSI   Matteo    ITA  
 11   NG   Chi Fung    HKG  
 12   KARPOV   Mikhail    RUS  
 13   AKKAYA   Hakan    TUR  
 14   CAŁKA   Norbert    POL  
 15   ZIOMEK   Rafał    POL  
 16   MAHULA   Maksym    UKR  
 17   KANO   Shintaro    JPN  
 18   SCHMIDT   Maurice    GER  
 19   YIU   Chi Hong    HKG  
 20   BUDICH   Martines    GER  
 21   DRONOV   Viktor    RUS  
 22   VADON   Laurent    FRA  
 23   KAVALENIA   Martyn    BLR  
 24   YASU   Naoki    JPN  
 25   HENRY   Vincent    FRA  
 26   RAKHAL KUMAR   Shety    IND  
 27   RAO VENKATESHWAR   Ramesh    IND  
 28   NARAYANA REDDY   Venkatesha Babu    IND  

2017. február 17. péntek férfi tőr (men foil) B kategória: 

   Name   First name   Country 
 1   DATSKO   Anton    UKR  
 2   KAMALOV   Albert    RUS  
 3   GAWORSKI   Jacek    POL  
 3   KHAMATSHIN   Timur    RUS  
 5   COUTYA   Dimitri    GBR  
 6   VALET   Maxime    FRA  
 7   CASTRO   Adrian    POL  
 8   SURAJEWSKY   Alan    POL  
 9   WYGANOWSKI   Zbigniew    POL  
 10   KARBOWNIK   Marcin    POL  
 11   GRANDRILLON   Romain    FRA  
 12   LEOPIZZI   Gabriele    ITA  
 13   SUKHOTEPLYI   Oleg    RUS  
 14   PREVOT   Jerome    FRA  
 15   FUJITA   Michinobu    JPN  
 16   ONDA   Ryuji    JPN  
 17   PAOLUCCI   Gianmarco    ITA  
 18   KRATZAT   Holger    GER  
 19   KUMAR   Davendra    IND  
 20   GASZYK   Adam    POL  

 

2017. február 17. péntek női párbajtőr (women epée)A kategória: 

   Name   First name   Country 
 1   VERES   Amarilla    HUN  
 2   BREUS   Yevheniia    UKR  
 3   EFIMOVA   Yuliia    RUS  
 3   KRAJNYÁK   Zsuzsanna    HUN  
 5   FIDRYCH   Marta    POL  
 6   GUREEVA   Tatjana    RUS  
 7   HALKINA   Aliona    BLR  
 8   EVDOKIMOVA   Alena    RUS  
 9   ECORCHON   Marine    FRA  
 10   FAN   Pui Shan    HKG  
 11   KELMAN   Linor    ISR  
 12   AFONINA   Natalia    RUS  
 13   LAM   Ka Man    HKG  
 14   CHAI   Camille    CAN  
 15   GARRIDO   Begona    ESP  
 16   FÓRIS   Erika    HUN  
 17   QUINOLA   Sandrine    FRA  
 18   ZACHARIADI   Adamantia    GRE  

2017. február 17. péntek női párbajtőr (women epée) B kategória

   Name   First name   Country 
 1   POZNIAK   Tetiana    UKR  
 2   SAKURAI   Anri    JPN  
 3   FIAKLISTAVA   Kristsina    BLR  
 3   MAKRYTSKAYA   Alesia    BLR  
 5   DEMAUDE   Cécile    FRA  
 6   YESINA   Olga    UKR  
 7   KASTSIUCHKOVA   Anasatasia    BLR  
 8   PELOUX   Circée    FRA  
 9   HAREZA   Patrycja    POL  
 10   DROIT MALARME   Stéphanie    FRA  
 11   BIAGINI   Alessia    ITA  
 12   TAUBER   Sylvi    GER  
 13   LOUFAKI   Kalliopi    GRE  
 14   FEDOTA   Olena    UKR  
 15   CHUNG   Yuen Ping    HKG  
 16   TONG   Nga Ting    HKG  
 17   MOLNÁR   Gyöngyi    HUN  

2017. február 18. szombat férfi párbajtőr (men epée) A kategória

   Name   First name   Country 
 1   SHABUROV   Maxim    RUS  
 2   MAHULA   Maksym    UKR  
 3   GILLIVER   Piers    GBR  
 3   SCHMIDT   Maurice    GER  
 5   FEDYAEV   Roman    RUS  
 6   DEI ROSSI   Matteo    ITA  
 7   NOBLE   Romain    FRA  
 8   LAMBERTINI   Emanuele    ITA  
 9   YUSUPOV   Artur    RUS  
 10   AKKAYA   Hakan    TUR  
 11   CAŁKA   Norbert    POL  
 12   NALEWAJEK   Michał    POL  
 13   KARPOV   Mikhail    RUS  
 14   MATÓ   Gyula    HUN  
 15   CITERNE   Robert    FRA  
 16   NTOUNIS   Vasileios    GRE  
 17   TRETER   Rafał    POL  
 18   GIORDAN   Edoardo    ITA  
 19   HOLOVASHCHENKO   Volodymyr    UKR  
 20   TSEDRYK   Vadym    UKR  
 21   GÖTTLINGER   Dániel    HUN  
 22   MANKO   Artem    UKR  
 23   KAVALENIA   Martyn    BLR  
 24   YIU   Chi Hong    HKG  
 25   RAO VENKATESHWAR   Ramesh    IND  
 26   STANEK   Radoslaw    POL  
 27   HEBERT   Matthieu    CAN  
 28   KANO   Shintaro    JPN  
 29   NARAYANA REDDY   Venkatesha Babu    IND  
 30   BUDICH   Martines    GER  
 31   RAKHAL KUMAR   Shety    IND  
 32   HENRY   Vincent    FRA  
 33   SECHET   Benoit    FRA  
 34   SZATMÁRI   Róbert    HUN  
 35   GADOW   Sebastian    GER  
 35   SÁFRÁN   Sándor    HUN  
 37   SOMOGYVÁRI   Imre    HUN  
 38   SIATKOWSKI   Michal    POL  

2017. február 18. szombat férfi párbajtőr (men epée) B kategória

   Name   First name   Country 
 1   PRANEVICH   Andrei    BLR  
 2   COUTYA   Dimitri    GBR  
 3   SINKEVICH   Alexei    BLR  
 3   SURAJEWSKY   Alan    POL  
 5   PROSKA   Mateusz    POL  
 6   SARRI   Alessio    ITA  
 7   KURZIN   Alexandr    RUS  
 8   GRANDRILLON   Romain    FRA  
 9   GERGELY   István    HUN  
 10   SUKHOTEPLYI   Oleg    RUS  
 11   MAINVILLE   Pierre    CAN  
 12   TARJÁNYI   István    HUN  
 13   LEOPIZZI   Gabriele    ITA  
 14   RASHID   Shah    GBR  
 15   FUJITA   Michinobu    JPN  
 16   KARBOWNIK   Marcin    POL  
 17   KRATZAT   Holger    GER  
 18   WIDMAIER   Tim    GER  
 19   KUMAR   Davendra    IND  
 20   KUIZS   Zoltán    HUN  
 21   SÜLE   József    HUN  
 22   GASZYK   Adam    POL  
 22   SZARVAS   Zsolt    HUN  

2017. február 18. szombat női tőr (women foil) A kategória

 

   Name   First name   Country 
 1   HAJMÁSI   Éva    HUN  
 2   KRAJNYÁK   Zsuzsanna    HUN  
 3   MOGOS   Andrea    ITA  
 3   MORKVYCH   Nataliia    UKR  
 5   FAN   Pui Shan    HKG  
 6   TRIGILIA   Loredana    ITA  
 7   EVDOKIMOVA   Alena    RUS  
 8   EFIMOVA   Yuliia    RUS  
 9   ECORCHON   Marine    FRA  
 10   KURAMSHINA   Albina    RUS  
 11   HALKINA   Aliona    BLR  
 12   TIBIASHVILI   Nino    GEO  
 13   GUREEVA   Tatiana    RUS  
 14   LAM   Ka Man    HKG  
 15   DION   Amélie    FRA  
 16   FÓRIS   Erika    HUN  
 17   KELMAN   Linor    ISR  
 18   GARRIDO   Begona    ESP  

2017. február 18. szombat női tőr (women foil) B kategória

   Name   First name   Country 
 1   VIO   Beatrice Maria    ITA  
 2   POZNIAK   Tetiana    UKR  
 3   CHUNG   Yuen Ping    HKG  
 3   KHETSURIANI   Irma    GEO  
 5   MAKRYTSKAYA   Alesia    BLR  
 6   SAKURAI   Anri    JPN  
 7   FIAKLISTAVA   Kristsina    BLR  
 8   DOLOH   Nadia    UKR  
 9   DANI   Gyöngyi    HUN  
 10   KASTSIUCHKOVA   Anasatasia    BLR  
 11   TAUBER   Sylvi    GER  
 12   DEMAUDE   Cécile    FRA  
 13   PACEK   Jadwiga    POL  
 14   SABLON   Sophie    FRA  
 15   TONG   Nga Ting    HKG  
 16   DROIT MALARME   Stéphanie    FRA  
 17   BIAGINI   Alessia    ITA  

2017. február 19. vasárnap férfi kard (men sabre) A kategória

   Name   First name   Country 
 1   VIO   Beatrice Maria    ITA  
 2   POZNIAK   Tetiana    UKR  
 3   CHUNG   Yuen Ping    HKG  
 3   KHETSURIANI   Irma    GEO  
 5   MAKRYTSKAYA   Alesia    BLR  
 6   SAKURAI   Anri    JPN  
 7   FIAKLISTAVA   Kristsina    BLR  
 8   DOLOH   Nadia    UKR  
 9   DANI   Gyöngyi    HUN  
 10   KASTSIUCHKOVA   Anasatasia    BLR  
 11   TAUBER   Sylvi    GER  
 12   DEMAUDE   Cécile    FRA  
 13   PACEK   Jadwiga    POL  
 14   SABLON   Sophie    FRA  
 15   TONG   Nga Ting    HKG  
 16   DROIT MALARME   Stéphanie    FRA  
 17   BIAGINI   Alessia    ITA  

2017. február 19. vasárnap férfi kard (men sabre) B kategória

   Name   First name   Country 
 1   SARRI   Alessio    ITA  
 2   CASTRO   Adrian    POL  
 3   KAMALOV   Albert    RUS  
 3   KURZIN   Alexandr    RUS  
 5   DATSKO   Anton    UKR  
 6   TARJÁNYI   István    HUN  
 7   KHAMATSHIN   Timur    RUS  
 8   VALET   Maxime    FRA  
 9   ONDA   Ryuji    JPN  
 10   PREVOT   Jerome    FRA  
 11   MAINVILLE   Pierre    CAN  
 12   BOEHM   Manfred Thomas    AUT  
 13   RASHID   Shah    GBR  
 14   WIDMAIER   Tim    GER  
 15   PAOLUCCI   Gianmarco    ITA  

2017. február 19. vasárnap női kard (women sabre) A kategória

   Name   First name   Country 
 1   BREUS   Yevheniia    UKR  
 2   VERES   Amarilla    HUN  
 3   MORKVYCH   Nataliia    UKR  
 3   TIBIASHVILI   Nino    GEO  
 5   MOGOS   Andrea    ITA  
 6   HAJMÁSI   Éva    HUN  
 7   KURAMSHINA   Albina    RUS  
 8   TRIGILIA   Loredana    ITA  
 9   VIDE   Brianna    FRA  
 10   QUINOLA   Sandrine    FRA  
 11   AFONINA   Natalia    RUS  
 12   DION   Amélie    FRA  
 13   ZACHARIADI   Adamantia    GRE  
 14   MAXIMIN   Anne Sophie    FRA  
 15   MEZŐ   Boglárka    HUN  
 16   CHAI   Camille    CAN  
 

2017. február 19. vasárnap női kard (women sabre) B kategória

Name   First name   Country 
 1   HAREZA   Patrycja    POL  
 2   PACEK   Jadwiga    POL  
 3   DOLOH   Nadia    UKR  
 3   YESINA   Olga    UKR  
 5   KHETSURIANI   Irma    GEO