A Magyar Atlétika Szövetség fogyatékos sportolók U18 és felnőtt atlétikai versenye

A verseny ideje és helye:

                2017. március 25., szombat 15:00 óra — Budapest BOK (volt Syma) Csarnok

 

A verseny célja: Versenyzési lehetőség biztosítása hazai fogyatékos sportolóknak.

 

A Versenybíróság:

                      Elnök:                                   Oroszi Zsuzsanna                                                          

                      Elnökhelyettes:               Gál László           

                                                    

A verseny résztvevői:   Azok a fogyatékos sportolók, akik tagjai valamelyik fogyatékosok sportjával foglalkozó országos sportszövetségnek.

 

Nevezés: A mellékelten megküldött nevezési lap kitöltésével és 2017. március 20-ig való megküldésével.  A nevezéseket a nagy.jozsef@hparalimpia.hu e-mail címre várjuk

        

Nevezési díj:     a versenyen nevezési díj nincs, a versenyrendezés költségét a Magyar Atlétikai Szövetség vállalja.

 

Versenyszámok:            

               Férfi, női – fiú, leány:    60 m, 200m, 400 m, 800 m, 4x200 m, magasugrás, távolugrás, súlylökés, buzogányhajítás

               

Jelentkezés: a versenyszám kezdete előtt 60 perccel lezárul.

 

Értékelés: fogyatékossági kategóriánként és korosztályonként (U18 és felnőtt)

 

Kezdőmagasságok és magasság emelések:

                            Magasugrás női kezdőmagasság: 110 cm, emelés 5 cm                   

                            Magasugrás férfi kezdőmagasság: 120 cm, emelés 5 cm

 

Súlyok:             U18 leány 4 kg, fiú 5 kg

                            felnőtt női 4 kg, férfi 7,26 kg

                            paralimpiai kategóriákban az IPC szabályai szerint

Buzogány:       IPC szabályai szerint

 

Egyéb: Az öltözőben hagyott értékekért a rendezőség nem vállal felelősséget.

 

 

Tájékoztató jellegű időrend 2017.03. 25. szombat

 

15:00

60 m

női/lány

 

Magasugrás

férfi/fiú

 

Súlylökés 

női/leány álló

15:20

60 m 

férfi/fiú

15:30

Távolugrás

női/leány

 

Súlylökés 

női/leány ülő

15:40

400 m

női/leány

15:50

400 m

férfi/fiú

16:00

200 m

női/leány

 

Súlylökés 

férfi/fiú álló

16:20

200 m

férfi/fiú

 

távolugrás

férfi/fiú

16:30

magasugrás

női/leány

 

Súlylökés 

férfi/fiú ülő

17:00

800 m

női/leány

 

buzogányhajítás

férfi/női

17:15

800 m

férfi/fiú

17:25

4 x200 m

női/leány

17:40

4 x 200 m

férfi/fiú

Nevezési lap: 

/uploads/files/NEVEZESI%20LAP_FOGYATEKOSOK%20ATL_%20VERSENYE.xlsx