2025.11.17.
Bronzérmekkel zárta a coimbrai Boccia Világkupát a magyar csapat
24 ország 88 versenyzője vett részt november 8–16. között a Boccia Világkupán a portugáliai Coimbrában, ahol a világ élvonalába tartozó sportolók mérhették össze tudásukat a Pavilhão Municipal Multidesportos Mário Mexia csarnokban. A magyar válogatott három versenyzővel képviseltette magát: Szabó Alexandra és Berkes Gergő a BC4 egyéni és páros számban indultak, míg Nagy Vivien a BC2-es kategóriában versenyzett. A csapat szakmai vezetője Szappanos Zoltán volt, akit Berkes József, Kienle Gábor és Szász Zsolt segítettek a helyszínen.

