2025.10.27.
Fókuszban a XXV. Siketlimpiai Játékok
A Nemzetközi Siketlimpiai Bizottság (ICSD) elnöke, dr. Kósa Ádám és alelnöke, Yutaka Osugi (Japán) látogatást tettek a Magyar Paralimpiai Bizottság irodájában. A találkozón Szabó László, az MPB elnöke és Urr Anita, a szervezet főtitkára fogadta a vendégeket. A megbeszélésen számos aktuális téma került napirendre: szó esett a nemzetközi siketsport jövőjéről, a paralimpiai és siketlimpiai mozgalmak közös céljairól, valamint az együttműködés további lehetőségeiről a fogyatékossággal élő sportolók érdekében.

