A Magyar Paralimpiai Csapat eredményei a XV. Nyári Paralimpiai Játékokon

Sportág Versenyző Kategória Versenyszám EREDMÉNY
ASZTALITENISZ Arlóy Zsófia SF8 egyéni 5. hely
ASZTALITENISZ Berecki Dezső SM9 egyéni 9-11.hely
ASZTALITENISZ Csonka András SM8 egyéni ezüstérem
ASZTALITENISZ Csonka András - Zborai Gyula TM6-8 páros 5. hely
ASZTALITENISZ Major Endre SM1 egyéni 4. hely
ASZTALITENISZ Pálos Péter SM11 egyéni bronzérem
ASZTALITENISZ Zborai Gyula SM8 egyéni 9. hely
ATLÉTIKA Biacsi Bernadett T20 1500m 5. hely
ATLÉTIKA Biacsi Ilona T20 1500m ezüstérem
ATLÉTIKA Biacsi Ilona T20 400m 8. hely
ATLÉTIKA Csontos Piroska T20 400m 6. hely
ATLÉTIKA Csontos Piroska T20 távolugrás 8. hely
ATLÉTIKA Kálmán Krisztina F32 súlylökés 6. hely
ATLÉTIKA Keresztesi Erika T20 400m 7. hely
ERŐEMELÉS Mezei Katalin -50 kk egyéni 9. hely
ERŐEMELÉS Sas Sándor +107kg egyéni 5. hely
ERŐEMELÉS Sztanó György -54 kg egyéni 8. hely
ERŐEMELÉS Tunkel Nándor -49kg egyéni bronzérem
EVEZÉS Lőrincz Krisztina AS egyes 11. hely
JUDO Burányi Flóra -57kg egyéni 7. hely
JUDO Szabó Nikolett -70 kg egyéni 5. hely
KEREKESSZÉKES TENISZ Németh Roland  - egyéni 17. hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi B párbajtőr 9-12. hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi B tőr 6. hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi, Hajmási Éva, Krajnyák Zsuzsanna CSAPAT tőr csapat ezüstérem
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Dani Gyöngyi, Krajnyák Zsuzsanna, Veres Amarilla CSAPAT párbajtőr csapat bronzérem
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Hajmási Éva A tőr 8. hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Krajnyák Zsuzsanna A párbajtőr 4. hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Krajnyák Zsuzsanna A tőr bronzérem
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Mató Gyula A párbajtőr 9.hely
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Osváth Richárd A kard ezüstérem
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Osváth Richárd A tőr ezüstérem
KEREKESSZÉKES VÍVÁS Veres Amarilla A párbajtőr 5. hely
KERÉKPÁR Butu Arnold Tandem Országúti kerékpár 22. hely
KERÉKPÁR Butu Arnold Tandem Országúti kerékpár DNS
KERÉKPÁR Butu Arnold Tandem pályaverseny 1000m 11. hely
KERÉKPÁR Butu Arnold Tandem pályaverseny 4000m 15. hely
PARAKAJAK Rozbora András KL2 200m 7. hely
PARAKAJAK Suba Róbert KL1 200m ezüstérem
PARAKAJAK Váczi Anita KL1 200m 6. hely
PARAKAJAK Varga Katalin KL2 200m 5. hely
SPORTLÖVÉSZET Dávid Krisztina P2 légpisztoly 10m 5. hely
SPORTLÖVÉSZET Dávid Krisztina P4 pisztoly 50 m vegyes 23. hely
SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P3 pisztoly 25 m 18. hely
SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P1 légpisztoly 10m 12. hely
SPORTLÖVÉSZET Gutisatti Gyula P4 pisztoly 50 m vegyes 20. hely
TRIATLON Boronkay Péter PT4 egyéni 9. hely
ÚSZÁS Adámi Zsanett S2 100m hát 4. hely
ÚSZÁS Adámi Zsanett SB3 50m mell 14. hely
ÚSZÁS Adámi Zsanett S2 50m hát 6. hely
ÚSZÁS Engelhartd Katalin S5 50m pillangó 10. hely
ÚSZÁS Engelhartd Katalin SB5 100m mell 10. hely
ÚSZÁS Engelhartd Katalin S5 50m gyors 16. hely
ÚSZÁS Illés Fanni S6 100m hát 9. hely
ÚSZÁS Illés Fanni SB5 100m mell 5. hely
ÚSZÁS Illés Fanni SB5 100m gyors 10. hely
ÚSZÁS Illés Fanni SM6 200m vegyes 9. hely
ÚSZÁS Illés Fanni S6 400m gyors 9. hely
ÚSZÁS Kézdi Réka S5 200m gyors 10. hely
ÚSZÁS Kézdi Réka S5 50m pillangó 4. hely
ÚSZÁS Kézdi Réka S5 50m gyors 13. hely
ÚSZÁS Kézdi Réka S5 100m gyors 11. hely
ÚSZÁS Konkoly Zsófia S 9 400m gyors 6. hely
ÚSZÁS Konkoly Zsófia SM 9 200m vegyes 14. hely
ÚSZÁS Konkoly Zsófia S9 100m pillangó bronzérem
ÚSZÁS Konkoly Zsófia S 9 100m hát 10. hely
ÚSZÁS Pap Bianka S10 100m hát ezüstérem
ÚSZÁS Pap Bianka SM10 200m vegyes bronzérem
ÚSZÁS Pap Bianka S10 100m pillangó 9. hely
ÚSZÁS Pap Bianka S10 400m gyors 5. hely
ÚSZÁS Ráczkó Gitta SB5 100m mell 9. hely
ÚSZÁS Ráczkó Gitta SB5 100m gyors 12. hely
ÚSZÁS Ráczkó Gitta SM7 200m vegyes 9. hely
ÚSZÁS Sors Tamás SM9 200m vegyes ezüstérem
ÚSZÁS Sors Tamás SM9 100m gyors 6. hely
ÚSZÁS Sors Tamás S9 100m pillangó bronzérem
ÚSZÁS Sors Tamás S9 50m gyors 4. hely
ÚSZÁS Tóth Tamás SM9 200m vegyes 4. hely
ÚSZÁS Tóth Tamás SM9 100m gyors bronzérem
ÚSZÁS Tóth Tamás S9 50m gyors 6. hely
ÚSZÁS Tóth Tamás S9 100m hát aranyérem
ÚSZÁS Vereczkey Zsolt S5 50m hát bronzérem
Következő események