Dobogós helyen végzett a Mozgáskorlátozottak Sportegyesülete az ülőröplabda Bajnokok Ligájában

Több mint tíz év elteltével adott otthon a rangos sporteseményének az olaszországi Nola városa, ahol a magyar együttes remek párharcokat követően bronzérmesként zárt.

A hat európai bajnokcsapat elképesztően izgalmas mérkőzéseket folytatott le egymás között. A döntőben végül az OKI „Fantomi” Sarajevo és a TSV Bayer 04 Leverkusen csapott össze, melynek során az előbbi gárda 3:0-ra tudta felülmúlni ellenfelét.

A magyar klub az elődöntőben a kupagyőztes bosnyákokkal mérkőzött meg, ám nem sikerült diadalmaskodniuk. A bronzmeccs során a Para Volley Silesia ellen már eredményesebbek tudtak lenni, 3:1-es összesítésben arattak győzelmet.

A Mozdulj SE férfi csapata a bronzmérkőzés lefújása utána (Fotó: Paravolley Europe)

A hölgyek Bajnokok Ligája tornáját szintén Olaszországban, Pisában rendezik meg, április 1. és 3. között, ahol a magyar női bajnokság győztes csapata, a Mozdulj SE együttese képviselteti magát a rangos megmérettetésen.