Inkluzív Sportoktató szakirányú továbbképzés indul a Testnevelési Egyetemen a Magyar Paralimpiai Bizottság közreműködésével!
A továbbképzésre az MPB tandíj támogatási programot hirdet!
A 2023. szeptemberben induló, prominens oktatókkal kialakított, gyakorlatorientált, két féléves Inkluzív Sportoktató szakirányú továbbképzés célja a szakemberek felkészítése a sajátos nevelési igényű és fogyatékossággal élők oktatására, nevelésére, sportolásuk támogatására.
A képzéssel kapcsolatos részletes információ a Testnevelés Egyetem holnapján található:
https://tf.hu/felvetelizok/felvetelizok-kepzeseink/szakiranyu-tovabbkepzes/inkluziv-sportoktato
A Magyar Paralimpiai Bizottság tandíj támogatási programot hirdet a továbbképzés éves díja egy részének átvállalásával. A támogatásra való jelentkezés követelményei:
A jelentkezők közül az MPB által létrehozott bizottság választja ki, hogy ki részesülhet támogatásban.
Az MPB a támogatásban részesülőkkel tanulmányi szerződést köt, melynek keretében a támogatásban részesített hallgató a képzést követő években köteles részt venni a fogyatékos sportélet különböző programjaiban.
Jelentkezési határidő: 2023. augusztus 15. A jelentkezéshez szükséges dokumentumokat az office@hparalimpia.hu email címre várjuk.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatási Továbbképzési Intézete által
a 2023/2024-es tanév őszi szemeszterében meghirdetett
szakirányú továbbképzési szakok
Ismerje meg a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatási Továbbképzési Intézete által kínált szakirányú továbbképzési szakokat kisfilmünk segítségével, mely az alábbi linkre kattintva érhető el: A legjobb befektetés a tanulás!
A szakirányú továbbképzési szakok célja
A szakirányú továbbképzési szakok célja, hogy a felsőfokú végzettséggel rendelkező tisztviselők munkaköri feladataik magas szintű ellátásához speciális ismereteket szerezzenek.
Kiknek ajánljuk a képzéseket?
Azoknak, akik szeretnének:
- az alapképzés (vagy akár a mesterképzés) teljesítését követően, még a közszolgálati vagy a kormányzati szolgálati jogviszony létesítése előtt felvértezni magukat a speciális szakmai ismeretekkel;
- szakterületükön elmélyedve még sikeresebbek lenni;
- szakmai támogatást kapni pályamódosításuk eredményes végrehajtásához.
Az oktatás rugalmas időbeosztásából adódóan a képzések munka mellett is elvégezhetők! A szakirányú továbbképzési szakokat levelező munkarendben hirdetjük meg.
Az egyes szakok részletes képzési programjáról és a jelentkezés menetéről bővebb információkat a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatási Továbbképzési Intézetének honlapján olvashat.
A meghirdetett szakirányú továbbképzési szakok áttekintő bemutatását az 1. sz. táblázat tartalmazza.
Ismerje meg szakirányú továbbképzési szakjainkat kicsit másképp! Az alábbiakban
– az egyes szakok elnevezésére kattintva – megtekintheti az egyes szakirányú továbbképzési szakokhoz – a szakfelelősök és az oktatók közreműködésével - készült videós képzési ajánlóinkat is.
• Államháztartási gazdálkodás és ellenőrzés
• Elektronikus információbiztonsági vezető
• Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó
• Integritás tanácsadó
• Közbeszerzési tanácsadó
• Közszolgálati információ- és iratmenedzsment
• Közszolgálati kommunikációs szakember
• Közszolgálati kompetenciafejlesztő tréner
• Közszolgálati média-újságíró és szerkesztő
• Választási igazgatás
• Vezetés és gazdálkodás a közszolgálatban